Vítám Vás na svém blogu, doufám, že se vám tu bude líbit! :)
Nezapomeňte tu nechat hodnocení, nebo komentík ;)
A brzo se zase vraťte ;)
.
.

Název: Vitalové - Portál
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: 27
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!Název: Vampírská Akademie Jinak - Láska s kapkou krve
Stav: dočasně uzavřená
Počet kapitol: 14
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Inspirace: Vampýrská Akademie
Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!


Název: Vampírská Akademie Jinak - Láska s kapkou krve - NIKOLAS
Stav: dočasně uzavřená
Počet kapitol: 14
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Inspirace: Vampýrská Akademie
...................Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!

7. kapitola - Návrat na Akademii sv. Vladimíra (1/2)

4. dubna 2014 v 12:00 | Nikka |  Láska s kapkou krve

Návrat na Akademii sv. Vladimíra (1/2)


"Dobrý den slečny, moc ráda vás zase vidím!" řekla ředitelka, která je ve své funkci krátce asi tři roky.

"Ale no tak Viktorie, oni už vědí, že jsi jejich teta." Skočila jí do řeči mamka.

"Opravdu?" zeptala se. My jsme jí na to kývli. V tu chvíli se na nás vrhla a objala nás. Fajn po dvou dnech druhá objímačka. "Dobře, ale nezapomeňte, že se to nesmí nikdo dozvědět!" zase jsme jí na to kývli.

Když byl náš návrat na akademii sepsán, tak jsme se rozloučili s tetou Viktorií i s mamkou. Při loučení jsem se mamky ještě rychle zeptala: "Mami, jak to že si nepamatuji skoro nic z toho, cos nám říkala?"

Na to mi odpověděla jen: "Trošku jsem použila nátlak. Vzpomínku jsem vám nevymazala, pouze jsem vám jí nastavila tak, že až bude správný čas, tak si na všechno vzpomeneš! A Kate?"

"Ano mami?"

"Zařídím, aby věci, které jste měli v Čechách, byly sem dovezeny! Zatím si berte oblečení z věcí, které vám tu schovala teta potom, co jste odešly."

"Děkuju!" řekla jsem a lípla jí pusu na tvář.

Jeden strážce nás dovedl do pokoje se třemi ložnicemi, jedním obývákem a koupelnou. Teta nám nemohla dát jiný pokoj, protože Nik je kluk, a proto musí být ve zvláštním pokoji, ale proto, abychom byly všichni pohromadě, nabídla nám teta tento pokoj. Je to pokoj pro hosty a je v prvním patře jednopatrového rodinného domku.

Stáli jsme přede dveřmi do našeho nového pokoje. Zhluboka jsme se všichni nadechli, Nik nám otevřel dveře a vešli jsme do pokoje. Pohled, který se nám naskytl, byl ohromný. Dostali jsme asi ten nejluxusnější pokoj, který jsme mohli dostat!

"Páni!" vydechla jsem.

"Nechci říkat páni, ale PÁNI!" žertoval zase Nik.

Dostali jsme asi největší pokoj, který tu na akademii je. Když vejdete do dveří, musíte projít prostornou předsíňkou, ze které vedou čtyři dveře, jedny dveře vedou zpátky na chodbu, druhé do elegantní koupelny, třetí na toaletu a čtvrté do obývacího pokoje.

Obývací pokoj byl vymalovaný světle modrou barvou. U pravé stěny stál objemný vkusný černý gauč s potahem, před ním stál konferenční stolek. Na protější stěně byla zavěšena velká plazmová televize, pod kterou byl vkusně vyskládaný DVD přehrávač, SETOBOX a reproduktory. Po místnosti byla rozmístěna dvě křesla, v jednom rohu byl nevelký kuchyňský kout s malým jídelním stolem.

Ani jsme se nijak nedohadovali, kdo bude mít jaký pokoj, prostě jsme každý vyrazili k jednomu pokoji. Z každého pokoje byl pěkný výhled, z mého pokoje je vidět jak na les, tak na jeden kampus školy. Z Bellina pokoje je vidět pouze na školu a z Nikova pouze na les, takže mám nejlepší pokoj, vymalovaný lososově.

Přišel za námi jeden strážce a řekl: "Tady máte rozvrh hodin a tady vzkaz od paní ředitelky!" jen co to dořekl, odešel.

Rozvrh hodin jsem pověsila na nástěnku v předsíni a otevřela jsem obálku. V dopise stálo:

"Zdravím,

Vaše kufry přijedou pozítří, zatím jsem vám poslala jednoho strážce, aby vám donesl vaše věci, které jste tu nechali, než jste museli odtud odejít. Panu Nikolasovi posílám oblečení po mém synovi. Na vyučování stačí, abyste šli až zítra. V obálce je přiložený dopis výhradně pro Kateřinu s Nikolasem a pro Isabelu."

Sáhla jsem do obálky a vážně tam byly ještě dva dopisy, kterých jsem si předtím nevšimla. Otevřela jsem ten pro mě a pro Nika.

"Máte spolu jedinečné pouto, které je tak silné, že ho vidím i já. Popravdě vám ho závidím. I já měla svou spřízněnou duši, ale nestarala jsem se o ni dobře. Láska je pevná, ale taky křehká, něco jako sklo a já jí rozbila. A proto vám chci pomoct. Veroniko Kateřino Blackeová, jako každá z královské rodiny budeš mít svého strážce, i když jsi dhampír, v boji musí být někdo, kdo ti bude chránit záda, a proto jsem zařídila, aby tvůj osobní strážce byl Nikolas Ivaškov syn mého nejlepšího přítele Eduarda Ivaškova bratra otce Adriana Ivaškova. Nikolas s Vámi bude chodit i na vyučování, pokud bude chtít, jinak s Vámi bude jako strážce. Je to jeho volba.

Přeji pěkný den!"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kendra Kendra | E-mail | Web | 7. dubna 2014 v 14:53 | Reagovat

To je hezká metafora (nebo přirovnání,obraz atd. nikdy jsem to neuměla rozdělit :-D ) - láska je jako sklo ;-)

2 Oujé Oujé | 8. dubna 2014 v 12:56 | Reagovat

No žádná sláva, celkově to nemá žádnej extra náboj... :/

3 Nikka Nikka | E-mail | Web | 8. dubna 2014 v 22:09 | Reagovat

JJá vím že se tu téměř nic neděje ( zatím ) ale pak se to rozjede nebojte se :-D :-D pořád je to takové seznamovací :-D :-D

4 Katy Katy | Web | 10. dubna 2014 v 16:23 | Reagovat

docela mě překvapuje, jak jsem dokázala všechny kapitoly tak rychle sežrat. O_O
prostě PECKA! :-D  :-D  :-D  :-D

5 Kate Kate | 18. dubna 2014 v 19:21 | Reagovat

To je dobře že bude její strážce!!! :D :D
To znamená že Nik bude, vlastně je, Adrianův bratránek :333 :333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama