Vítám Vás na svém blogu, doufám, že se vám tu bude líbit! :)
Nezapomeňte tu nechat hodnocení, nebo komentík ;)
A brzo se zase vraťte ;)
.
.

Název: Vitalové - Portál
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: 27
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!Název: Vampírská Akademie Jinak - Láska s kapkou krve
Stav: dočasně uzavřená
Počet kapitol: 14
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Inspirace: Vampýrská Akademie
Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!


Název: Vampírská Akademie Jinak - Láska s kapkou krve - NIKOLAS
Stav: dočasně uzavřená
Počet kapitol: 14
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Inspirace: Vampýrská Akademie
...................Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!

14. kapitola - Návrat domů

26. května 2014 v 12:00 | Nikka |  Láska s kapkou krve

14.Návrat domů

Nesu se v Nikově náruči. Je tak příjemně teplý. Zvednu hlavu a zkoumám jeho rozkošný obličej, celý ztuhl, když si všiml, že na něj koukám. Já si ale nemohla pomoct a stále jsem si ho prohlížela. Když on je tak krásný a patří jenom mě! Co jsem to právě řekla? Zděsila jsem se v duchu a odvrátila jsem od něj hlavu. Opět se uvolnil.
Teď se na mě Nik podíval. Co to se mnou sakra dneska je? Cítím na sobě jeho pohled. Teď jsem pro změnu ztuhla já. Ne pro to, že by mi jeho pohled vadil, to ani ne ale proto, abych se neprozradila. Mamka měla pravdu, já se do něj asi vážně zamilovala, ale to nic nemění na tom, že mě málem dvakrát zabil.
Odvrátil pohled a já se uvolnila. Vyšli jsme ze vchodu do nemocnice. "Proč tu všichni jsou?" podivím se, protože jsem čekala tak dvacet lidí ani ne, ale tady stála celá škola. Bylo mi nepříjemné, že na mě všichni zírají. Dav lidí zajásal a začal tleskat. Objala jsem Nika pořádně kolem krku a přitiskla se blíž k němu. Oplatil mi stisk, ale už nepovolil a držel si mě pořádně blízko u sebe. Pořád vyjukaně jsem koukala na dav. Prodírala se jím vysoká postava. "Teta Viktorie!" zajásala jsem v duchu.
"Žáci, můžete mi vysvětlit, proč nejste na vyučování?" zeptala se autoritativním hlasem.
"Kate, Kate, Kate!" jásal dav. Asi jsem se dostala do nebe, protože jinak by tu nestála celá škola a neprovolávala by moje jméno. To je šílený!
Jedním mávnutím ruky umlčela ředitelka křičící dav. "Ano, chápu. Slečna Blackeová dnes odchází z ošetřovny," dav zajásal "To znamená," pokračovala. "Že potřebuje klid!" dav se ztišil. A já jen valila oči. "Teď prosím uvolněte místo, aby mohla se svou matkou Angelikou Blackeovou a svým přítelem projít! A vraťte se zpátky do tříd!"
"Kamarádem!" opravila jsem jí a ona mě propalovala nechápavým pohledem.
Ve chvíli, kdy teta řekla "přítelem" tak dav zašuměl smutnými povzdechy. Ale ve chvíli, kdy jsem tetu opravila, tak většina holek začala něco šuškat. Štvalo mě to. Mamka a teta na mě nechápavě civěli. Ale nejvíce mě ranilo, jak nik posmutněl. Bylo to, jako když zajde slunce za černý mrak. Vzpomněla jsem si, kolikrát se mi snažil pomoci, nebo jak se o mě vždy staral. Jsem blbá, že jsem to neviděla.
Tak jsem řekla zvučným hlasem, docela jsem se podivila, jak nahlas dokážu mluvit. "Chtěla bych vám všem, kdo tu jste poděkovat, že jste přišli. A také když mám tu příležitost, vám oznámit, že Nikolas Ivaškov je můj kluk. On je má spřízněná duše. Takže bych byla velice ráda, aby tu nekolovali pomluvy tipu: "ona chodí se svým strážcem, jak skandální". Rozumíme si?" byla jsem si jist, že mě všichni přítomní slyšeli. A myslela jsem to upřímně vážně. Zase se ozvaly zklamané povzdechy.
Nik mi šťastně pošeptal do ucha: "Neboj, žádné nečekané polibky." Jeho měkké rty se mi otřely o ucho a jeho horký dech mě vzrušoval.
"Hmm… Říká kdo? Překvap mě!" řekla jsem mu vyzývavě.
"fajn, řekla sis o to!" upozornil mě. Sklonil se ke mně a nejdřív bojácně mě políbil.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Co by jsi chtěla být?

Moroj
Dhampír
Strigoj

Komentáře

1 sissa sissa | 26. května 2014 v 15:23 | Reagovat

perfektná kapitola ako vždy a konečne priznala že je do Nika som fakt rada a už sa neviem dočkať 15. kapitoly :-D  :-D  :-D

2 Nikka Nikka | E-mail | Web | 26. května 2014 v 20:10 | Reagovat

[1]: No jen počkej, ono se to ještě nějak vyvine  O:-) :-D :-D :-D

3 cool cool | 26. května 2014 v 20:33 | Reagovat

Ahoj, v článku Nominace jsi napsala, že máš 21 koní? Jakto, to žiješ jako u nějaký stáje nebo tak? Já strašně koně miluju, velká závist :*

4 Makoun Makoun | 27. května 2014 v 19:52 | Reagovat

Ahoj, ty máš víc blogů?

5 Nikka Nikka | E-mail | Web | 28. května 2014 v 19:21 | Reagovat

[3]: ano, i ne, je to složité nevím jestli to nazvat farmou, spíše takovou minifarmou s rozlehlymi pozemky( výběh pro koně) každopádně se už pripravuji, že vyfotim všechny koně a ostatní zvirectvo a přidám to sem na blog, ale v poslední době nestíhám takže nepočítejme s tím že to hned přidám to!!:-)

[4]: Ne nemám více blogů   :-D :-)  :-)  :-)

6 Naira Naira | 18. června 2014 v 14:28 | Reagovat

З:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama