Vítám Vás na svém blogu, doufám, že se vám tu bude líbit! :)
Nezapomeňte tu nechat hodnocení, nebo komentík ;)
A brzo se zase vraťte ;)
.
.

Název: Vitalové - Portál
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: 27
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!Název: Vampírská Akademie Jinak - Láska s kapkou krve
Stav: dočasně uzavřená
Počet kapitol: 14
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Inspirace: Vampýrská Akademie
Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!


Název: Vampírská Akademie Jinak - Láska s kapkou krve - NIKOLAS
Stav: dočasně uzavřená
Počet kapitol: 14
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Inspirace: Vampýrská Akademie
...................Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!

9. kapitola

22. září 2014 v 0:00 | Nikka |  Láska s kapkou krve - Nikolas

1. Nečekaný polibek

Šli jsme chodbou a plánovali, co dneska budeme dělat. Nechal jsem se Kate přemluvit, abych jí dnes ušetřil lekce z dějepisu. Stejně jsem už od začátku věděl, že to je předem prohraný boj. Nakonec jsme vymysleli, že si půjdeme zaběhat a trochu trénovat a potom si koupíme v bufetu popcorn a budeme koukat na film.
Měli jsme to dobře naplánované. O dvacet minut později už na mě čekala před mým pokojem jediná žena mého života. "No tak pohni!" houkla na mě přes dveře svým sametovým hláskem, který jsem tolik miloval.
"Už jdu!" zakřičel jsem na ní přes dveře. Podíval jsem se na naší šňůrku, která procházela dveřmi. Teď nebyla zlatá, nýbrž zelená. Už jsem si toho všiml dříve. A jak jsem zjistil, tak teď momentálně je Kate ve spojení s Bellou, ale tohle tajemství si nechám pro sebe, a pak jí někdy překvapím.
Po delší době jsem vyšel ze dveří v bílém sportovním tílku, pod kterým jak jsem věděl, se mi krásně rýsovali svaly. Říkám si, že bych se tak měl oblíkat častěji, protože jsem úplně na ní viděl, jak slintá nad mým tělem. Přelítla si mě pohledem od hlavy dolů. Vzal jsem si na sebe sportovní šedé značkové tepláky a běžecké boty. Její uznalý pohled krásně pohladil moje ego.
Ona měla na sobě shodou okolností taky bílé tričko, šedé kraťásky a běžecké boty. Vlasy si spletla do dlouhého rybího copu. "Můžeme vyrazit?" zeptala se mě. Její hlas zněl mým uším jako zvonkohra.
"Jo a mimochodem, moc ti to sluší!" řekl jsem a usmál se na ni úsměvem, kterým jsem věděl, že ji úplně odzbrojí. Začervenala se a já jsem byl šťasten, protože úsměv splnil svou úlohu. Strašně na ní miluju ty její ruměnce ve tvářích. Je tak roztomilá.
Na to, že už jsem neběhal v poslední době moc často, jsem vydržel opravdu dlouho. Po dvaceti třech minutách, když jsem už ale myslel, že to vzdám, se zastavila a vyčerpaně se složila na zem. Nemohl jsem si dovolit ukázat jak moc jsem vyčerpaný. Přece jenom Kate je holka, byli jsme v centru na trávě hlavního kampusu, kolem nás trénovalo spoustu dhampírů, takže by to byla urážka pro mé ego.
Posadily jsme se na zem a rozcvičili jsme si pořádně celé tělo. "Ach v těch kraťáskách má ale pěkný zadek," pomyslel jsem si. Potřeboval jsem nějak rozptýlit myšlenky. Tak jsem ji po dlouhém protahování vyzval k boji. "Tak do boje, ty kůže líná!" řekl jsem vyzývavě. Vyrazila proti mně, ale já její útok odrazil jednou rukou. Nevím, jak moc jí to bolelo, ale já to schytal taky a mnohem víc! "To je jako všechno?" zeptal se jí, abych nemusel myslet na tu bolest.
To jsem, jak se později ukázalo, neměl říkat! Nemá ráda, když jí někdo zpochybňuje! Vyrazila proti mně takovou silou, že jsem čuměl, jakou sílu v sobě má. Zdálo se, že i ona se toho lekla. Já jsem okamžitě padnul k zemi jako domeček z karet. "Ne, to není všechno!" řekla mi, zatím co mě svou vahou přišpendlila k zemi. Tak tuhle chvíli bych si zarámoval a pověsil na zeď, protože jak se zdálo, tak je to "paní Nedobytná"! Ale já jí dobyju, bude moje a ještě se bude bát, aby mě neztratila.
Překulil jsem se nad ní, a teď byla pode mnou ona se svou sexy postavou. "Já tě nezpochybňoval!" řekl jsem pouze a slezl z ní, protože hrozilo, že jestli na ní budu ležet ještě o vteřinu déle, tak se probudí moje mužské pudy.
Teď už jsme spolu zápasili dlouho, už nám oběma ubíralo na síle. Kolem nás se vytvořil kruh lidí, kteří nás se zaujetím sledovali. Připravoval jsem se na poslední úder, ale ona mě předběhla. "Mrtvý!" zasyčela na mě. Ležel jsem na zemi s její nohou na mé hrudi. Dav kolem nás začal jásat. Jaká hanba! Jak jsem mohl dopustit, aby nade mnou vyhrála holka? Teď moje ego může chodit kanálem.
Rozhodl jsem se udělat z toho moje vítězství. Vztáhl jsem k ní ruku ve znamení, ať mi pomůže nahoru. Natáhla se ke mně, uchopil jsem ji za ní a stáhl si ji k sobě za zem. Překulil jsem se nad ní a políbil jí. Oplácela mi polibek dlouho, tak jsem si řekl, že je všechno v cajku, že by to mezi námi mohlo klapnout, ale to jsem se mílil. Dav lidí zatím jásal. Najednou rychle vstala a nechala mě tam ležet. Tak teď tomu opravdu nerozumím.
Naposledy se otočila, ale nic neřekla. "Sakra," zanadával jsem.
Nějaký dhampír se mě zeptal, jestli si s ním taky zabojuju. Ze slušnosti mu odpověděl, že ano, ale nejen ze slušnosti, potřeboval jsem to nějak ze sebe vybít. Byl jsem fakt slušně nasranej. Šla pomalu a sledovala mě. Opravdu nevím, o co jí jde. Začal jsem s tím klukem zápasit. Ten kluk, se kterým jsem bojoval, byl dobrý, protože jsem nestihl vykrývat všechny jeho chvaty. Byl to ale vyrovnaný zápas, chvilkami jsem byl dole já a chvilkami ten druhý.
Chvilkami jsem po ní zašilhal očima a bylo vidět, že jí to bolí. A ve chvíli, kdy to se mnou ten kluk praštil o zem zakázaným způsobem, vykřikla bolestí a spadla na zem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co by jsi chtěla být?

Moroj
Dhampír
Strigoj

Komentáře

1 Katy Katy | Web | 26. září 2014 v 15:37 | Reagovat

No... V podstatě Nik převypravuje to, co už vyprávěla Kate, jestli se to tak dá říct. Je to velmi působivé a jsem ráda za délku téhle kapitolky, je to tak akorát. I když záleží na mojí náladě. Někdy se mi prostě líbí delší, to když mám čtecí náladu, a někdy naopak kratší. Dneska jsem spokojená. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama