Vítám Vás na svém blogu, doufám, že se vám tu bude líbit! :)
Nezapomeňte tu nechat hodnocení, nebo komentík ;)
A brzo se zase vraťte ;)
.
.

Název: Vitalové - Portál
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: 27
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!Název: Vampírská Akademie Jinak - Láska s kapkou krve
Stav: dočasně uzavřená
Počet kapitol: 14
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Inspirace: Vampýrská Akademie
Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!


Název: Vampírská Akademie Jinak - Láska s kapkou krve - NIKOLAS
Stav: dočasně uzavřená
Počet kapitol: 14
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Inspirace: Vampýrská Akademie
...................Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!

12. kapitola

13. října 2014 v 0:00 | Nikka |  Láska s kapkou krve - Nikolas

1. Poslední úpravy

"Kate!" zakřičel jsem a vrhl se k ní na zem. Za mnou šla Angel, která taky přidala do kroku.
"Polož jí na postel!"křikla zrovna její matka na mě. Vzala její obličej do dlaní tak, že jí koukala přímo do očí. "Ach, Kate," vzdychla. Její měkký pohled se změnil na divoký. Hned jsem pochopil, že jí ovládá éter. Zkoumala její auru. Už se nadechovala, že něco řekne, ale nakonec nic neřekla. Já a její mamka jsme jí chytli za paže, zavířil v nás výr energie vyvolané éterem.
"Uff," vykašlala ze sebe.
"Kate, to jsem rád, že jsi v pohodě! Už nikdy, nikdy tě nenechám samotnou! Slibuju!" slíbil jsem jí a upřímně se jí koukal do očí.
Oba nás objala. "Děkuju," špitla.
Tak fajn," začala zase organizovat její mamka. Já jí sám pro sebe říkám Angel, jako anděl, protože se jmenuje Angelika. "Nikolasi, skoč za ředitelkou. Má pro vás připravený výborný oběd. Dneska byla na královském dvoře a donesla nějaké to jídlo z jejich kuchyně. Z vlastní zkušenosti vím, že jejich jídlo je nejlepší, co jsem kdy jedla. Za půl hodinky ať jsi tady! Jasný?"
Jen jsem přikývl, protože jsem z ní měl v kalhotách. Nevím proč, ale strašně se jí bojím. Bál jsem se, že si bude myslet, že jsem to Kate udělal schválně, bál jsem se že zklamu její dceru i jí samotnou. Tak strašně jsem se těch věcí bál, že se mi vždy v hlavě objevil obrázek jí samotné, jak mi trhá hlavu. Angel ke mně natáhla ruku, ale já jsem na ní jen nechápavě civěl. Pak jsem sebou trhnul a vysoukal ze sebe: "Jo, jasně. Oblečení je támhle v té tašce na židli," řekl a ukázal jsem rukou na plátěnou tašku.
"Dobře, tak teď už jdi!" řekla nesmlouvavým tónem a já jsem uslyšel Kate, jak se potichu směje.
"Nechci jí nechat samotnou!" řekl jsem a nasadil odhodlaný výraz. Když se na mě ale Angel přísně podívala, stál jsem před ní jako malý chlapec, který nemá daleko k tomu, aby se strachy počůral. Tak teď už se Kate smála nahlas.
Doufám, že poznala, že jí opouštím nerad, ale já měl momentálně větší strach z Angel. Sakra, už druhá žena, která mě dostala málem na kolena. Nakonec jsem se pohnul ke dveřím a nespustil z ní pohled, dokud se dveře nezaklaply.
V tašce jsem jí nechal oblečení, vše bylo sladěno do černé barvy. Až přijdu bude mít na sobě legíny a tílko s opravdu velkým výstřihem a tenisky. Jediné co jsem jí na oblečení nechal jinak barevného, byly bílé gumové špičky Conversek. Představoval jsem si, jak její zadeček bude vypadat v těch legínách. Představil jsem si ji jako bohyni krásy v černém. Rychle jsem pospíchal za ředitelkou. Naštěstí byla ve své kanceláři, tak jsem to rychle vyřídil. Ředitelka mi ještě řekla, že za chvíli dorazí taky, protože jí volali vyučující, že se ztratili studenti z odpoledního vyučování. Donesl jsem to ještě na pokoj a spěšně se vracel zpátky na ošetřovnu.
"Není tu zadní východ?"uslyšel jsem za dveřmi Katein hlas. Domyslel jsem si, že mluví o lidech, kteří stáli před nemocničkou, protože jsem se mezi nimi sotva prorval dovnitř.
Na to jí nestihla odpovědět, protože uslyšely blížící se kroky. "Nikolasi!" zakřičela Angel přes dveře a já okamžitě vstoupil do dveří.
Už jsem se nadechoval, že řeknu nějakou vtipnou poznámku ohledně cesty k ředitelce, ale pohled mi padl na Kate a zavřel jsem pusu. Moje představy o tom, jak bude vypadat v oblečení, které jsem jí donesl, byly slabé. Takhle vypadala překrásně a sexy. Nejprve jsem ji sjel pohledem od hlavy až k patě. Pak jsem se jí podíval zase do obličeje, ale můj pohled mi sjel k její bujné hrudi a až po delší chvíli se mi podařilo odtrhnout oči od toho božského umění. Podíval jsem se jí zase do očí a plaše skoro až omluvně jsem se usmál. Zrychlil se mi dech a o místo se zase hlásilo moje mužské ego. Teď bych potřeboval opravdu rychle rozptýlit, jinak za sebe neručím.
"Nikolasi, z nemocnice vyjdete jako královští! Ne jako dvojice neslušně vychovaných puberťáků, kteří utíkají od problému zadním vchodem," nakázala.
Už nějakou chvíli seděla na posteli a asi o něčem přemýšlela. Najednou ke mně smutně vzhlédla a přitom měla ruce na nohách. Podíval jsem se na ni chápavým pohledem a v očích se mi nebezpečně zalesklo. Protočila oči v sloup a já se usmál ještě víc.
"Usmíváš se jako sluníčko na hnoji!!" upozornila mě se smíchem.
"Mám taky proč!" oplatil jsem jí.
Ozvalo se klepání a do dveří nakráčela sestra s nesčetnou řádkou Molnijských značek na krku. "Pán Ivaškov," oslovila mě. "Mộžeme vám, teda slečně Blackeové, ponuknut vozík?" zeptala se mě evidentně Slovenka.
"Ne, děkuji, to je v pořádku," Odpověděl jsem jí slušně. A vzal si Kate do náruče.
"Dobre posledna vec. Čo to len bolo… Jo už viem. Kate," oslovila tentokrát mojí lásku. "Dva dni v pokoji. Žiadne behanie, bojovanie, či čokoľvek iného náročného!" řekla rázně a přísně se jí podívala do očí, až z ní šel strach. Polkla, kývla na souhlas a schoulila se víc ke mně. Já si jí uchopil pevněji ve své náruči. A zahřálo mě u srdce, že ve mně hledala oporu. "Za dva dni prídeš na kontrolu, po svojich!" dodala. Pak jsme se s ní rozloučili, sestra ještě poděkovala Angel, ani nevím za co a vyrazili jsme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co by jsi chtěla být?

Moroj
Dhampír
Strigoj

Komentáře

1 Katy Katy | Web | 16. října 2014 v 18:07 | Reagovat

Ahojda, musíš mi prominout že jsem poslední dobou vůbec nekomentovala. Četla jsem všechno, to ano, ale byla jsem líná něco napsat. A sakryš...jsem prozrazena. :-) říkala jsem si, že bych začala číst i to druhé co píšeš, ale nějak nestíhám a tak nic neslibuju. Ale je možné že sem tam se nějaký komentář k Vitalům ( píšu to dobře?) dostane. :-D

2 Nikka Nikka | 21. října 2014 v 10:18 | Reagovat

[1]: Omluva přijata :D jsem ráda, že si se ozvala :D a dneska jsem si všimla,že tu není kapitola Vitalů, takže odpoledne, až se vrátím ze školy, tak jí sem přidám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama