Vítám Vás na svém blogu, doufám, že se vám tu bude líbit! :)
Nezapomeňte tu nechat hodnocení, nebo komentík ;)
A brzo se zase vraťte ;)
.
.

Název: Vitalové - Portál
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: 27
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!Název: Vampírská Akademie Jinak - Láska s kapkou krve
Stav: dočasně uzavřená
Počet kapitol: 14
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Inspirace: Vampýrská Akademie
Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!


Název: Vampírská Akademie Jinak - Láska s kapkou krve - NIKOLAS
Stav: dočasně uzavřená
Počet kapitol: 14
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Inspirace: Vampýrská Akademie
...................Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!

13. kapitola

20. října 2014 v 0:00 | Nikka |  Láska s kapkou krve - Nikolas

1. Návrat domů (1/2)

Nesl jsem jí v náručí. Je tak akorát lehká. Zvedla hlavu a zkoumala můj obličej, celý jsem ztuhl, když jsem si všiml, že na mě kouká. Stále si mě prohlížela. Odvrátila ode mě hlavu a já se opět uvolnil.
Teď jsem se na ní podíval. Je tak krásná. Ucítila na sobě můj pohled a teď jsem pro změnu ztuhla ona. Zdálo se mi, že přede mnou něco tají. Odvrátil jsem pohled a soustředil se na schody. Ucítil jsem, jak se opět uvolnila.
Vyšli jsme ze vchodu do nemocnice. "Proč tu všichni jsou?" podivila se, ale já se divil víc, myslel jsem, že o tom s Angel mluvila. Stála tady celá škola. Bylo mi nepříjemné, že na mě všichni zírají. Dav lidí zajásal a začal tleskat. Objala mě pořádně kolem krku a přitiskla se ke mně blíž. Cítil jsem, jak mi tepe srdce ve spáncích. Oplatil jsem jí stisk, ale už jsem nepovolil ze strachu, aby mi neutekla, držel jsem si jí pořádně blízko u sebe. Ale opatrně, bál jsem se, abych jí nezranil. Pořád vyjukaně koukala na dav. Prodírala se jím vysoká postava. Ředitelka to byla.
"Žáci, můžete mi vysvětlit, proč nejste na vyučování?" zeptala se autoritativním hlasem.
"Kate, Kate, Kate!" jásal dav. Asi jsem se dostal do nebe, protože jinak by tu nestála celá škola a neprovolávala by jméno mé spřízněné duše. To je šílený!
Jedním mávnutím ruky umlčela ředitelka křičící dav. "Ano, chápu. Slečna Blackeová dnes odchází z ošetřovny," dav zajásal "To znamená," pokračovala. "Že potřebuje klid!" dav se ztišil. A já jen valil oči. "Teď prosím uvolněte místo, aby mohla se svou matkou Angelikou Blackeovou a svým přítelem projít! A vraťte se zpátky do tříd!"
"Kamarádem!" opravila ji a ředitelka ji propalovala nechápavým pohledem. Pro mě to ovšem bylo, jako rána bičem. Slyšet z jejích úst to příšerné slovo. Posmutněl jsem.
Ve chvíli, kdy ředitelka řekla "přítelem" tak dav zašuměl smutnými povzdechy. Ale ve chvíli, kdy Kate tetu opravila, tak si většina holek začala něco šuškat. Angel a ředitelka na ni nechápavě civěli.
Najednou Kate zvučným hlasem zvučným hlasem pronesla slova, která se mi navždy vepsala do paměti: "Chtěla bych vám všem, kdo tu jste poděkovat, že jste přišli. A také když mám tu příležitost, vám oznámit, že Nikolas Ivaškov je můj kluk. On je má spřízněná duše. Takže bych byla velice ráda, aby tu nekolovali pomluvy tipu: "ona chodí se svým strážcem, jak skandální". Rozumíme si?" byl jsem si jist, že jí všichni přítomní slyšeli. A myslela to, jak jsem později zjistil, upřímně vážně. Zase se ozvaly zklamané povzdechy.
Šťastně jsem jí pošeptal do ucha: "Neboj, žádné nečekané polibky." Svými rty jsem jí přejel přes ucho a vydechl trochu horkého vzduchu. Vím, jak jí musí být, nejedné ženě se z toho podlomily kolena.
"Hmm… Říká kdo? Překvap mě!" řekla mi vyzývavě a já skryl své překvapení sebevědomím upozorněním.
"Fajn, řekla sis o to!" Sklonil se k ní a nejdřív bojácně jsem jí políbil. Možná, že jsem zněl sebevědomě, ale vevnitř jsem byl velkým asi jako okem neviditelný atom nějakého prvku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co by jsi chtěla být?

Moroj
Dhampír
Strigoj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama