Vítám Vás na svém blogu, doufám, že se vám tu bude líbit! :)
Nezapomeňte tu nechat hodnocení, nebo komentík ;)
A brzo se zase vraťte ;)
.
.

Název: Vitalové - Portál
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: 27
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!Název: Vampírská Akademie Jinak - Láska s kapkou krve
Stav: dočasně uzavřená
Počet kapitol: 14
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Inspirace: Vampýrská Akademie
Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!


Název: Vampírská Akademie Jinak - Láska s kapkou krve - NIKOLAS
Stav: dočasně uzavřená
Počet kapitol: 14
Žánr: fantasy, romance, sci-fi
Inspirace: Vampýrská Akademie
...................Číst ZDE! - Po kliknutí sjeďte kurzorem níže!

14. kapitola

27. října 2014 v 0:00 | Nikka |  Láska s kapkou krve - Nikolas
Angel X Nikolas
Dav zajásal, hlavně kluci, holky zklamaně, otráveně, naštvaně, a hlavně závistivě, koukaly jinam. To jsem si všiml ve chvíli, kdy jsem zavíral oči, a bylo mi to upřímně jedno. Oplatila mi můj nesmělý polibek vášnivěji. Měl jsem pocit, že ve mně vybuchuje ohňostroj. Tak tohle je ten pocit, když se řekne, že přeskočí jiskra. Tohle byl přímo elektrický výboj!
"Ehm, ehm!" ozvalo se za námi. Ukončila polibek, i když já jsem vůbec nechtěl a ani bych nepřestal, kdyby se neodtrhla. "Nikolasi?"
"Eh, ano madam?" zeptal jsem se Angel a zase jsem z ní měl v kalhotách.
"Pojďmě si sednout támhle na tu lavičku," kývla hlavou směrem k lavičce, kterou měla na mysli. Spolužáci nám uvolnili cestu a pomalu se začaly rozcházet zpět do tříd.
Došli jsme až k lavičce. Všichni jsme se na ní usadili. Já jsem si nechal Kate na klíně, protože jsem jí za žádnou cenu nehodlal pustit. Nejradši bych tak zůstal napořád. To by ale její mámou nemohla být Angel.
"Nikolasi, nech tu Kate a pojď za mnou," řekla přísně a naznačila prstem, abych k ní přišel. Celý jsem ztuhnul, otřásl se a vzadu na krku tam, kde měla Kate položenou ruku, mi naskákala husí kůže. Vyděšeně jsem se na ní podíval a nasucho polkl. Ona jen kývla povzbudivě hlavou a krásně na mě podívala. Položil jsem jí na lavičku a váhavě vykročil vstříc Angel.
Byli jsme od Kate moc daleko na to, aby její dhampíří uši uslyšely, co mi Angel říká. Což jsem byl více než rád. Protože to, co následovalo, bylo lepší, že neslyšela.
"Jaké máš plány ohledně Kate?" zeptala se mně Angel a já se otřásl.
"Já… Já nevím, paní Blackeová," vysoukal jsem ze sebe.
Tak mi řekni, co k ní cítíš!" nakázala mi. Ty jo, já jsem asi zešílel. Vážně si teď povídám s její matkou o tom, co cítím k její dceři?
Já… Víte…" zoufale jsem rozhodil rukama a vjel si prsty do vlasů. Vůbec jsem nevěděl, jak začít. "Miluju jí!" řekl jsem nakonec téměř šeptem. Cítil jsem, jak se mi nahrnula krev do tváří, ale pohledem jsem neuhnul, nechtěl jsem, aby si myslela, že to nemyslím vážně.
"No dobře," prolomila po chvíli tíživé ticho. "Ale platí určitá pravidla!"
"D… Dobře a jaká?" zhrozil jsem se.
"Do jejích osmnácti nic nebude! Jasný? Do osmnácti za ní zodpovídám já, pak si dělejte, co chcete!" No do řiti! Vážně? Fakt si se mnou chce povídat o mém sexu s její dcerou? Zapotácel jsem se a opřel se o kmen stromu. Angel se na mě podívala. "No nekoukej se na mě tak! Já to myslím zcela vážně! Líbejte se, užívejte si, ale spát s ní do osmnácti nebudeš!"
Zády jsem byl stále opřený o strom, ale po jejích slovech se mi podlomily kolena a já se sesunul na zem. Já přece nemám v plánu hned s ní spát! Chci ji lépe poznat a bojím se toho. Ano, bojím se a mám taky proč! V životě jsem s ženou nespal, ale o to nejde. Jde o to naše stupidní pouto! Jen Bůh ví, co by se stalo, kdybych s ní spal.
Kdyby, sakra, necítila všechno, co cítím já, bylo by to všechno mnohem jednodušší! Byli bychom jako normální kluk s normální holkou, kteří spolu vedou normální život, bez všech těch vampířích blbostí a navštěvovali bychom normální školu. Ale opak je pravdou: já jsem dhampír, Kate je dhampírka. Vedeme spolu složitý život plný záhad a nejasností. Naši přátelé žijí z krve dárců a starší sestra mé holky z ní asi rok pila.
A škola? Ani se neptat! Naše škola se jmenuje: Akademie sv. Vladimíra. Kampus školy je rozdělen do mnoha částí. Základní a střední škola, pak je tu hned několik kolejí rozdělených na Moroje a dhampíry a ti jsou ještě rozdělení na základku a střední a taky na kluky a holky. A hlavně, i když jsme v Americe, mluví se tu anglicky, ale celá škola se dělí ještě do národnostních skupin celého světa. Já s Kate patříme do skupiny Čechů a Slováků. Jsou tu i věřící skupiny, proto na pozemcích akademie jsou tři speciální budovy a to: kostel, mešita a synagoga. Jaká normální škola tohle má, Jaká škola má krvežíznivé žáky? Žádná! Po dlouhé době jsem zatoužil být člověkem.
Z úvah mě vytrhl Katein starostlivý křik: "Niku, jsi v pohodě?" volala na mě ze svého místa od lavičky a pokoušela se vstát.
Hodil jsem omluvný pohled na Angel a řekl: "Nebojte, nejprve narozeniny a pak teprve…"
Zbytek jsem nestihl dopovědět, protože řekla: "Přesně to jsem chtěla slyšet. Je fajn, že si rozumíme!" Já z ní byl na větvi. Vyskočil jsem a popíchal k mé lásce. Vzal jsem jí do náručí a pohlédl jsem do těch jejích čokoládových očí, ve kterých se zrcadlil strach. Strach o mě. To pozvedlo moje ego a já začal zase normálně fungovat. Sklonil jsem se a políbil jí. Celá ztuhla, tak jsem se odtáhl, ale ona vzala můj obličej do dlaní a sama si mě k sobě zpátky přitáhla do vášnivého polibku.
No, to už je asi konec, fakt nic jinýho nevymyslím, nemám inspiraci Nevinný
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co by jsi chtěla být?

Moroj
Dhampír
Strigoj

Komentáře

1 Katy Katy | Web | 7. listopadu 2014 v 17:25 | Reagovat

Pěkná kapitolka, líbí se mi to, jak vysvětluje dhampíry. :-)

2 Nikka Nikka | 11. listopadu 2014 v 10:10 | Reagovat

[1]: omlouvám se všem, ted mi došlo, že to poslední kapitola být nemůže, ale už nevim jak dál, akže to celé pozastavuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama